Odzież Reklamowa

Odzież Reklamowa

Odzież reklamowa znakomicie sprawdza się jako element wszelkiego rodzaju kampanii promocyjnych. Zamówienie odzieży w Hurtowni Reklamowej Rzym daje możliwość wyboru znakowania z wielu dostępnych technik. Posiadamy własny park maszynowy oraz szwalnię, co daje Państwu pewność, że produkt będzie zawsze najwyższej jakości (również na indywidualne zamówienie) w najniższej cenie.

Oferujemy Państwu następujące rodzaje druku:

SITODRUK

Dzięki tej metodzie uzyskujemy bardzo trwały i odporny na pranie nadruk. Sprawdzi się przy nadrukach logotypów lub nazw firm na odzieży z różnego rodzaju materiałów.

SUBLIMACJA

Idealnie sprawdza się do znakowania odzieży sportowej dzięki niewyczuwalnemu w dotyku i przepuszczającemu powietrze drukowi. Polega na wgrzaniu projektu w powierzchnię odzieży za pomocą wysokiej temperatury. Sublimacja umożliwia znakowanie w pełnej gamie kolorystycznej, z możliwością zastosowania przejść tonalnych.

TERMOTRANSFER

Polega na przeniesieniu obrazu ze specjalnego papieru na materiał przy użyciu wysokiej temperatury.

DRUK CYFROWY DTG

To idealna metoda gdy zależy Państwu na nadruku pełnokolorowym. Polecany do wydruku zdjęć lub kolorowych projektów gdy zależy nam na ukazaniu głębi kolorów przy niskich nakładach.

FOLIE FLEX I FLOCK ORAZ SOLWENT

To metoda która polega na wgrzaniu folii w powierzchnię przeznaczoną do znakowania. Folia flex i flock daje możliwość nadruku w jednym wybranym kolorze. Różnią się między sobą strukturą. Folia flock jest grubsza i daje na powierzchni odzieży efekt „meszku”. Solwent jest odpowiednikiem folii flex w pełnokolorowym wydaniu.

HAFT KOMPUTEROWY

Bardzo trwała metoda znakowania odzieży. Przy użyciu haftu komputerowego można na odzież przenieść dowolne wzory. Znakowanie o charakterystycznej fakturze.

KOSZULKI REKLAMOWE

Koszulki z nadrukiem to praktyczne i uniwersalne ubrania idealne na wiosnę i lato lub do pracy w zamkniętych pomieszczeniach. Jako odzież reklamowa sprawdza się także na wszelkich letnich festynach, eventach i koncertach. Jako producenci reklamy odzieżowej korzystamy z ubrań najwyższej jakości. Nasze ubrania reklamowe można wielokrotnie prać, bez obaw o jakość nadruku. Koszulki z nadrukiem są dostępne w wielu kolorach, fasonach i rozmiarach. Odzież reklamowa z nadrukiem na plecach lub na piersi to skuteczny i pozytywny marketing przy niewielkich kosztach.

KURTKI REKLAMOWE

Kurtka to ciepła odzież reklamowa od najlepszych producentów z trwałym i estetycznym nadrukiem wykonanym przez naszą firmę. Ubrania reklamowe wykonujemy według wytycznych klienta, nowoczesnymi metodami, które gwarantują, że nadruk będzie trwały nawet po wielokrotnym praniu odzieży reklamowej. Odzież reklamowa z nadrukiem powinna być bezpłatnym bonusem dla pracowników i klientów, może też stać się wyróżnikiem podczas targów, festiwali i konferencji.

BLUZY REKLAMOWE

Ciepły polar reklamowy to znakomity pomysł na reklamę firmy, produktu czy usługi. Jak każda odzież reklamowa bluza ma trafić do masowego odbiorcy, aby reklamowana marka zyskała zaufanie klientów. Logo na bluzie reklamowej pogłębia wiedzę na temat przedsiębiorstwa. Ubrania reklamowe mogą trafić do rąk pracowników firmy na czas eventu, biznesowego spotkania, a także wtedy, kiedy pracują i potrzebują firmowej odzieży ochronnej. Wykonywane przez nas ubrania reklamowe wyróżniają się wysoką trwałością i elegancją, korzystamy bowiem z ubrań najlepszych producentów odzieży reklamowej, na której wykonujemy trwałe i estetyczne nadruki.

CZAPKI REKLAMOWE

Czapki reklamowe to jedna z najtańszych opcji wśród odzieży reklamowej. Pochodzące od najlepszych producentów czapki reklamowe, opatrzone naszym nadrukiem stają się praktycznym i skutecznym nośnikiem reklamy. Jak wszystkie ubrania reklamowe, także czapki można rozdać swoim pracownikom oraz potencjalnym klientom. Estetyczny i trwały nadruk sprawia, że proponowana przez naszą firmę odzież reklamowa z nadrukiem jest tanim sposobem szerzenia wiedzy o przedsiębiorstwie, produkcie lub usłudze.
Free Estimation

Request A Quote

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis.

Scroll to Top

Zasubskrybuj nasz newsletter.