Gadżety Reklamowe

Gadżety Reklamowe

Długopisy, breloki, zapalniczki, smycze, kubki, pamięci usb, parasole, miarki, balony i wiele innych gadżetów reklamowych z naszej oferty to potężne narzędzia w rękach osób zainteresowanych budowaniem rozpoznawalności marki oraz pozytywnych relacji z Klientem. Pomożemy wybrać Państwu najbardziej odpowiednie gadżety dla Państwa Klientów i Kontrahentów w najniższej cenie. Dodatkowo na gadżety przeniesiemy wybrany przez Państwa projekt. Posiadamy własny park maszynowy dzięki czemu nasza oferta będzie konkurencyjna cenowo i jakościowo.

Wybierz gadżety reklamowe z katalogu

Doradzimy Ci w wyborze gadżetów, pomożemy dobrać metody znakowania.
Chcesz zrealizować zamówienie?
Masz pytania?

Skontaktuj się z nami!

Stosowane przez nas sposoby znakowania gadżetów reklamowych

TAMPODRUK

Polega na nanoszeniu farby na powierzchnię gadżetów za pomocą miękkiego stempla, również na nierównych powierzchniach. Tampodruk umożliwia druk na różnego rodzaju materiałach takich jak szkło, tworzywo sztuczne, metal, guma itp. W zależności od rodzaju powierzchni wybiera się odpowiednią farbę. Zaletą tampodruku jest możliwość znakowania powierzchni o różnych kształtach. Idealna metoda do znakowania małych przedmiotów takich jak długopisy, breloki itp.

SUBLIMACJA

Polega na nadrukowaniu projektu na papierze termotransferowym, z którego projekt za pomocą prasy przenoszony jest na powierzchnię gadżetów lub odzieży. Ta technika daje możliwość zastosowania kolorowych znakowań.

SITODRUK

To bardzo popularny sposób znakowania gadżetów reklamowych jak również odzieży. Projekt nanoszony metodą sitodruku może być kolorowy, a efekt znakowania jest trwały i gwarantuje efekt wyrazistych i nasyconych kolorów.

GRAWEROWANIE LASEROWE

To bardzo trwała i popularna technika znakowania gadżetów reklamowych. Polega na usunięciu wierzchniej warstwy przedmiotu za pomocą lasera. Stosuje się ją głównie przy znakowaniu przedmiotów metalowych. Należy pamiętać, że nie można w tym przypadku przenieść kilkukolorowych projektów.


TERMOTRANSFER

Polega na wgrzaniu projektu za pomocą prasy termicznej, ze specjalnego papieru transferowego, na którym wcześniej nadrukowany jest projekt. Jest to bardzo trwały sposób znakowania dzięki zastosowaniu wysokiej temperatury.

NADRUK CYFROWY

Polega na bezpośrednim druku na znakowanej powierzchni. Druk cyfrowy wykorzystuje kolory z palety CMYK. Jest metodą bardzo precyzyjną, daje możliwość nadruku zdjęć.

Katalogi

W ofercie posiadamy między innymi:

SMYCZE REKLAMOWE

Odporny pasek w dowolnym kolorze, a na nim informacje związane z Twoją firmą – proste i skuteczne! Smycze reklamowe to popularny sposób na to, by zapoznać klienta z usługą, produktem lub profilem przedsiębiorstwa. Za pomocą trwałego i wyraźnego druku sprawimy, że zwyczajny przedmiot stanie się niezastąpiony w biurze i w domu.

KUBKI REKLAMOWE

Estetyczne, trwałe, pojemne, jakże niezbędne w każdym biurze i w każdym przedsiębiorstwie kubki można znakomicie wykorzystać jako nośniki reklamy. Kubki reklamowe naszej produkcji wyróżniają się elegancją, są wygodne w użyciu, a nadruk nie ściera się nawet pod wpływem wysokich temperatur i detergentów.

PENDRIVE REKLAMOWY

Pendrive, czyli podręczne, niezwykle przydatne urządzenie do przenoszenia wszelkiego rodzaju plików używane jest zarówno przez pracowników biurowych, jak i osoby prywatne. Ta przenośna pamięć może mieć formę karty kredytowej, kwadratowego lub plastikowego klocka, figurki, dlatego jest świetnym nośnikiem reklamy. Nadruk na pendrive może zawierać logo, nazwę firmy, adres, a na samym dysku można umieścić niezbędne materiały reklamowe. Pendrive warto wrzucić do paczki prezentowej lub przekazać na nim ważne dane, by przy okazji dotrzeć do potencjalnych klientów.

DŁUGOPISY REKLAMOWE

Kosztują niewiele, mają wielką powierzchnię druku, a jednak są niezwykle skuteczne. Każdy potrzebuje bowiem praktycznego i trwałego długopisu. Długopisy reklamowe to sztandarowe produkty, na których można umieścić dane firmy. Niech posługują się nimi pracownicy oraz klienci, a reklama sama dotrze do odbiorcy!

TORBY REKLAMOWE

Torby reklamowe to całkiem spora powierzchnia, na której można zamieścić reklamę. Zarówno papierowe, jak i bawełniane torby świetnie sprawdzą się podczas eventów, festynów czy przekazywania dokumentacji potencjalnym klientom. Docierają do szerokiego grona odbiorców i budują pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa.
Free Estimation

Request A Quote

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis.

Scroll to Top

Zasubskrybuj nasz newsletter.