Grupa Rzym

Innografika usług Grupy Rzym

O nas

Skoro jesteś na naszej stronie, to znaczy, że dbasz o swój biznes i wierzysz w to, co robisz. Cenimy ambitnych ludzi, więc służymy im naszą wiedzą i doświadczeniem w drodze do rozwoju biznesu. Świadczymy kompleksowe usługi marketingowe – od Internetu po marketing tradycyjny.
Wychodzimy naprzeciw potrzebom marketingowym w dużych i średnich przedsiębiorstwach, agencji reklamowych i agencji PR, ponieważ materiały reklamowe są niezbędną pozycją przy budowaniu relacji z klientami.
Współpraca z nami daje możliwość obniżenia kosztów związanych z wydrukami, gadżetami i odzieżą reklamową. Posiadamy w ofercie ponad 90 000 produktów reklamowych, spośród których dobierzemy materiały dostosowane do Państwa potrzeb. Doradzamy przy wyborze odpowiednich produktów, a także technik ich znakowania.
Posiadamy własną drukarnię internetową oraz park maszynowy do znakowania gadżetów i odzieży, dzięki czemu nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie z zachowaniem najlepszej ceny. Partnerom sieciowym proponujemy specjalne rozwiązanie w postaci magazynów B2B.

WSZYSTKIE DROGI PROWADZĄ DO RZYMU

Grupę Rzym tworzą ludzie kreatywni, którzy cenią dobry marketing. Kierujemy się wspólną myślą, że dobry marketing jest kluczowy w dążeniu do atrakcyjnego wizerunku firmy i niezbędny w budowaniu relacji z klientami. Każda z osób znalazła swoje miejsce w jednym z działów marketingu tradycyjnego, marketingu internetowego i studia graficznego.

Baner reklamowy Grupy Rzym
Grafika drużynowa Hurtowni Reklamowej Rzym

Dlaczego działamy razem

Spójrzmy prawdzie w oczy – ciężko jest dobrać kilka firm marketingowych, działających spójnie i skutecznie. Dlatego łączymy siły, aby dostarczać Ci kompleksowe usługi. Mamy własny park maszynowy do znakowania odzieży i gadżetów reklamowych, drukarnię oraz zespół grafików i specjalistów od marketingu internetowego działający w jednym miejscu. Razem opracowujemy cały plan działania w oparciu o potrzeby Twojej firmy.

Grupa Rzym dostarczy Ci pełny pakiet usług, abyś nie musiał już tracić czasu i szukać kilku agencji marketingowych. Załatwisz wszystko w jednym miejscu, a zaoszczędzony czas wykorzystasz na to, co robisz najlepiej. Ty zadbasz o swoich klientów, a my zadbamy o wizerunek Twojej firmy.

Free Estimation

Request A Quote

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis.

Scroll to Top

Zasubskrybuj nasz newsletter.