Długopisy eko z nadrukiem – sprawdź ich potencjał marketingowy!

Długopisy eko z nadrukiem sprawdzają się świetnie jako gadżety reklamowe. Długopis to przedmiot mały, poręczny i użyteczny. Każdy z nas miał sytuację, kiedy w panice szukał czegoś do pisania. Wszystkim przyda się dodatkowy długopis w torebce, aktówce, czy w kieszeni marynarki. 

Długopisy eko są wykonane z papieru, lub innych naturalnych materiałów. Trafiają w gusta osób, które świadome są problemów związanych z zanieczyszczeniem środowiska i chcą mu przeciwdziałać. Estetyka tych gadżetów pozostaje w zgodzie z minimalistyczną stylistyką, kojarzącą się z barwami i teksturami natury.

W ofercie gadżetów od Reklama Rzym znajdziesz szereg wariantów długopisów eko nadających się do nadruków. Hurtownia zapewnia także znakowanie różnymi metodami oraz wykonanie projektu graficznego.

Gadżety reklamowe, czyli najlepsze narzędzie do budowania renomy marki i dobrych relacji z kontrahentami

Gadżety reklamowe to świetny sposób na bardzo dobry PR w relacjach zarówno B2B, jak i B2C. Obdarowany klient, czy kontrahent nie tylko kojarzyć cię będzie z tym, że poczuł się zadbany i doceniony. Za każdym razem, gdy użyje gadżetu od ciebie natknie się na logo twojej firmy, lub inny przekaz marketingowy, który chcesz puścić w świat. A dodatkowo będzie kojarzył twoje przedsiębiorstwo z działaniami prośrodowiskowymi. 

Twój klient, używając długopisu eko z nadrukiem wśród współpracowników, czy nawet rodziny i znajomych – wysyłać będzie wici o twoim biznesie do coraz to nowych kręgów odbiorców! Gadżety reklamowe to bardzo ważny, wręcz kluczowy element marketingu bezpośredniego, o który warto zadbać!

Długopisy eko z nadrukiem – dowiedz się, na czym polega ich przewaga wśród gadżetów reklamowych!

Długopisy są świetnymi przedmiotami promocyjnymi, gdyż są małe i poręczne, a koszt ich zakupu oraz nadruku na nich są względnie niewielkie. Długopisy są rekwizytami, które przydają się w codziennym życiu. Dlatego istnieje duża szansa, że obdarowani rzeczywiście z twojego długopisu reklamowego skorzystają.

Długopisy eko z nadrukiem mają tę przewagę, ze automatycznie kojarzą się pozytywnie: z byciem na czasie, z modną stylistyką, ważnym przekazem społecznym i zaangażowaniem w problemy naszej planety. Warto wykorzystać trend promowania świadomości problemów ochrony środowiska. Trzeba iść z duchem czasu. Bo przecież dla wielu ludzi bycie eko to druga natura, nie tylko moda! I do takich odbiorców gadżet eko przemówi bardziej, niż przedmiot z plastiku, nawet świetnej jakości.

Jeśli zdecydujesz się na wybór właśnie tego rodzaju przedmiotów promocyjnych w Hurtowni Reklama Rzym możesz być pewny nie tylko znakomitej jakości samych długopisów, jak i nadruków na nich.

Nie masz logo ani żadnej innej wizualizacji nadającej się do nanoszenia na gadżety? Nie ma problemu! Team Reklama Rzym stworzy dla ciebie świetny projekt graficzny oraz przygotuje go do druku.

Zamówienia realizujemy sprawnie i terminowo. posiadamy własny park maszynowy i pracowników, którzy znają się świetnie na swojej pracy. Nasza oferta jest szeroka, a zamówienia wyceniamy najkorzystniej, jak się da!

Scroll to Top

Zasubskrybuj nasz newsletter.