Bluzy i polary do znakowania – postaw na najlepszą odzież reklamową!

Bluzy i polary reklamowe to niezwykle atrakcyjna forma promocji dla twojej firmy. Bluza, czy polar sprawdzą się w chłodną, a nawet mroźną pogodę. Upominek dla klienta, kontrahenta, czy pracownika w postaci ciepłej odzieży z logo twojej firmy to nie tylko praktyczna rzecz, która przyda się obdarowanemu, ale gest sympatii z twojej strony no i oczywiście sposób na promocję marki.

Hurtowni Reklamowej Rzym staramy się nie tylko pomóc ci stworzyć odzież reklamową z nadrukami najwyższej jakości. Pracujemy także na najwyższej jakości ubraniach, które są trwałe, ładne i występują w różnych rozmiarach, wariantach kolorystycznych i krojach. Zapraszamy do kontaktu z nami, aby zamówić odzież reklamową dla swojego biznesu.

Bluzy i polary do znakowania – dowiedz się dlaczego właśnie te ubrania cieszą się tak dużą popularnością

Bluzy reklamowe to bardzo szeroki temat. Aby tego typu odzież do znakowania dawała naprawdę efekt marketingowy musi być po pierwsze świetnej jakości, a po drugie nadruki na niej muszą być trwałe, wyraźne i perfekcyjnie wykonane.

nas otrzymasz produkt, który jest praktyczny dla użytkownika i skuteczny dla twoich działań promocyjnych!

Bluzy z nadrukiem, które zamówisz w naszej hurtowni będą miały różną gramaturę. Rozmiary męskich bluz, które oferujemy obejmują zakres od S do 3XL, a damskich od XS do 2XL. Oczywiście gama kolorów i fasonów jest bardzo szeroka. Bluzy do znakowania występują w krojach z suwakiem i bez, z kapturem i bez kaptura, w wersjach unisex, a także typowo damskich i męskich.

Bluzy reklamowe dobrej jakości, ze świetnie zrobionym nadrukiem, będą użyteczne, wygodne i estetycznie wyglądające w oczach twoich klientów, których nimi obdarzysz. Dlatego właśnie firmy chętnie zamawiają ten rodzaj odzieży reklamowej.

Polar firmowy, którym obdarujesz swojego potencjalnego lub aktualnego kontrahenta to równie przydatny i atrakcyjny podarunek jak bluza z logo firmowym. Męski polar firmowy od Malfini może mieć rozmiar od S do 3XL, podobnie jak bluzy. Damski polar tej firmy zamówisz w rozmiarach od XS do 2XL. Oczywiście polary są rozpinane, świetnie izolują od chłodu i wiatru, mają róże gramatury, kolory i fasony. I tu znajdziesz zarówno wersje unisex, jak i stricte damskie i męskie.

W chłodny dzień twój klient sięgnie po bluzę lub polar reklamowy od ciebie i pomyśli ciepło o twojej firmie.

Odzież reklamowa – dlaczego warto postawić na Hurtownię Reklamową Rzym?

Odzież reklamowa, którą zamówisz u nas, będzie dobrana dokładnie to twoich konkretnych potrzeb marketingowych. Oferta odzieży jest bardzo bogata. Metody znakowania, którymi się posługujemy gwarantują jakość nadruków, ich trwałość, ostrość, nasycenie i zawsze atrakcyjny wygląd. Posiadamy duży park maszynowy i gwarantujemy świetnie wykonane produkty, niezależnie od metody ich znakowania. Jest ona dostosowana dokładnie do tego, na czym chcesz drukować i jak wyglądają grafiki. Może to być haft komputerowy, druk cyfrowy DTG, sitodruk, folie Flex i Flock, sublimacja i termotransfer.

Na naszej stronie dowiesz się, jak wygląda przebieg twojej współpracy z nami, od zapytania ofertowego, aż po realizację umowy. To, co nas wyróżnia na tle konkurencji to całościowa opieka nad naszymi klientami. Dostarczamy gotowe produkty terminowo, cena netto zamówienia jest zawsze szyta na twoją miarę, a hurtowe zamówienia wykonujemy sprawnie i chętnie.

Zapraszamy do Hurtowni Reklama Rzym. Tutaj prowadzą wszystkie drogi kierujące do najlepszej odzieży i gadżetów reklamowych z nadrukiem!

Scroll to Top

Zasubskrybuj nasz newsletter.