O firmie

Jeżeli jesteś na tej stronie to znaczy, że chciałeś się dowiedzieć dlaczego to akurat z nami warto współpracować, a nie z całą resztą rynku reklamowego. Odpowiedź jest bardzo prosta - możemy zaoferować Ci naszą drukarnię online, park maszynowy do znakowania gadżetów i odzieży oraz doświadczony kilkudziesięcioosobowy zespół gotowy do pracowania przy wytwarzaniu materiałów dla Twojej firmy. Wykonaliśmy już miliony sztuk odzieży reklamowej i gadżetów oraz niezliczone ilości ulotek, plakatów, katalogów itp. Możesz skorzystać z naszego doświadczenia i umiejętności- wystarczy się skontaktować...

Hurtownia Reklamowa Rzym w Lublinie

Hurtownia Reklamowa Rzym powstała wychodząc naprzeciw potrzebom działów marketingu w dużych i średnich przedsiębiorstwach, agencji reklamowych i agencji PR, ponieważ materiały reklamowe są niezbędną pozycją przy budowaniu relacji z klientami.

Współpraca z nami daje możliwość obniżenia kosztów związanych z wydrukami, gadżetami i odzieżą reklamową. Posiadamy w ofercie ponad 90 000 produktów reklamowych, spośród których dobierzemy materiały dostosowane do Państwa potrzeb. Doradzamy przy wyborze odpowiednich produktów, a także technik ich znakowania.

Posiadamy własną drukarnię internetową oraz park maszynowy do znakowania gadżetów i odzieży, dzięki czemu nasze usługi świadczymy na najwyższym poziomie z zachowaniem najlepszej ceny. Partnerom sieciowym proponujemy specjalne rozwiązanie w postaci magazynów B2B.

MARKI dla których pracowaliśmy

Union Investment
Data Art
Bury
Lublin
Perła
Play
Subway
Jogobella
Stokrotka
UMCS
Politechnika Lubelska
Pizza Hut
Auto Euro
iTaxi
Lubelskie
Materne
Deante
DLL
Meble FORTE
POL-SKONE

Jak wygląda współpraca?

1. Wysyłasz zapytanie ofertowe

Napisz co Cię interesuje, w jakiej ilości, cenie i terminie

Wyślij teraz

2. Otrzymujesz odpowiedź i opiekuna

Otrzymasz odpowiedź z konkretną wyceną lub skontaktujemy się z Tobą w celu uzgodnienia szczegółów. Przydzielimy Ci również indywidualnego opiekuna.

3. Potwierdzasz zamówienie

Przed realizacją zawsze czekamy na akceptację wyceny i wizualizacji.

4. Odbierasz przesyłkę kurierską

Wysyłka na czas i odpowiednie zabezpieczenie towaru są w naszym interesie.

WYŚLIJ ZAPYTANIE OFERTOWE

Interesuje Cię:
Imię i nazwisko:
Twój E-mail:
Numer telefonu:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych oraz Rozporządzenia 2016/679. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Hurtownia reklamowa RZYM al. Warszawska 43a, 20-803 Lublin. Więcej informacji dot. ochrony danych osobowych znajdą Państwo w polityce prywatności. Klikając WYŚLIJ akceptujesz wszystkie powyższe warunki.

Opinie naszych Klientów

Auto Euro

Stały i solidny partner, na którym można polegać. Znaczne wsparcie w codziennej pracy dla naszego działu marketingu. Polecam

Grzegorz Pietraś - Auto Euro
DataArt

Profesjonalna obsługa. Projekty realizowane są bardzo starannie i na czas. Ceny zadziwiająco niskie jak na taką jakość obsługi.

Lena Roden - DataArt Poland
iTaxi

Bardzo dobre warunki cenowe na wydruki. Drukowaliśmy w Hurtowni Reklamowej Rzym materiały offsetowe i ceny są znacznie lepsze od firm konkurencyjnych. Serdecznie polecam firmę.

Julia Trush - iTaxi
Bury

Znakowanie na odzieży najwyższej jakości. Polecam

Maria Maj - Bury
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.